Eseménynaptár

2017. Április

29áprEgész napSzabadtűzi bográcsversenySzezonnyitó a Tahi táborban(Egész nap: Szombat) Tahitótfalu Ereszvények 22 2022 MagyarországEsemény kategória:Családi program

29ápr18:00- 20:00Jótékonysági hangverseny Debrecenben18:00 - 20:00 Debrecen, Kálvin tér 16.Esemény kategória:Zenei program

29ápr18:00- 20:00Baptista Központi Énekkar a Kerepesi Katolikus Templomban18:00 - 20:00 2144 Kerepes Templom u. 17.Esemény kategória:Zenei program

29ápr - 30Egész napNői Imaséta a Margitszigeten!(Egész nap) Margitsziget, Budapest 1138, Magyarország

30ápr10:00- 11:30Bemerítés Monoron10:00 - 11:30 2200 Monor, Bajcsy-Zs. út 12.Esemény kategória:Gyülekezeti program

30ápr10:00- 16:00Utolsó idők10:00 - 16:00 2621, Verőce, Árpád út 75Esemény kategória:Gyülekezeti program

30ápr16:45- 19:00A Szív Forradalma16:45 - 19:00 Szeged, Hétvezér u. 5/b, 6724Esemény kategória:Gyülekezeti program

 

2017. Május

1máj10:10- 11:00Mitől szép? Mitől jó?10:10 - 11:00 Esemény kategória:Média

2máj17:00- 17:30Békesség hírnöke17:00 - 17:30 Esemény kategória:Média

6máj15:00- 17:00Értékes vagy előadás Vecsésen15:00 - 17:00 2209 Péteri, Földváry-Boér park 1. Esemény kategória:Női program

8máj - 12Egész napHitmélyítő hét Jánoshalmán(Egész nap) Esemény kategória:Tábor

13máj09:00- 18:00Bakancstúra09:00 - 18:00 Csetény Magyarország Esemény kategória:Gyülekezeti program

12máj - 14Egész napTanítványság - MABIM Ifivezetőképző(Egész nap) Kiskőrös, Kálvin u. 6.Esemény kategória:Ifjúsági program

14máj18:00- 19:30Márk-dráma Tatán18:00 - 19:30 Tata, Sport u. 30.Esemény kategória:Művészeti

18máj10:00- 14:00Egyház és Reformáció konferencia10:00 - 14:00 Budapest Magyar tudósok körútja 3 1117 MagyarországEsemény kategória:Ökumenikus

20máj09:00- 17:00Like-ok nélkül mit érek?09:00 - 17:00 Wesselényi u. 53 1077 MagyarországEsemény kategória:Női program

20máj09:30- 18:006. Vitalitás Konferencia09:30 - 18:00 2040 Budaörs, Liget u. 3/2Esemény kategória:Vezetőképzés

 

2017. Június

2jún11:00- 16:00Jótékonysági gála gyermeknap11:00 - 16:00 Esemény kategória:Szeretetszolgálat

9jún18:00- 20:00Liszt: Koronázási mise18:00 - 20:00 Esemény kategória:Zenei program

11jún16:00- 19:00SZÜBI évzáró ünnepi istentisztelet16:00 - 19:00 Wesselényi u. 53 1077 MagyarországEsemény kategória:Egyházi program

17jún11:00- 19:00XI. BIOLK – evangélizációs sportnap11:00 - 19:00 Fiumei ut 2., Budapest, 1194Esemény kategória:Ifjúsági program

26jún - 30Egész napMosolyhét 2017(Egész nap) Vác Deákvári főtér 2600 MagyarországEsemény kategória:Gyermek program

27jún - 2júlEgész napAcorn ifjúsági angol hét Tahitótfalun(Egész nap) Ifjúság út 13., Tahitófalu, Pest, Hungary, 2022Esemény kategória:Tábor